ciara
04 خرداد 1402 - 14:01

شورای شهر کاشان از پاسخ شهردار قانع نشد/ استیضاح شهردار کلید خورد

رئیس شورای شهر کاشان با بیان اینکه شورای شهر کاشان از پاسخ شهردار قانع نشد، گفت: استیضاح شهردار کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، امروز جلسه فوق‌العاده شورای شهر کاشان با در دستور کار قرار دادن بررسی پاسخ شهردار کاشان به طرح سوال از وی برگزار شد و جلسه امروز شورای شهر کاشان با حضور تمامی اعضا و شهردار برگزار شد.

علی هاشمی طاهری در این جلسه، اظهار داشت: 10 روز قبل بر اساس قانون سوالاتی از سوی اعضای شورای شهر به شهردار کاشان ارسال شد و شهردار نیز در این جلسه به سوالات پاسخ دادند و در پایان این جلسه رای‌گیری انجام شد.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون اگر اعضای شورای شهر از سوالات قانع نشدند طرح استیضاح شهردار کاشان کلید می‌خورد، افزود: بر اساس رأی‌گیری صورت گرفته شش نفر از اعضای شورای شهر کاشان از پاسخ سوالات شهردار قانع نشده، دو نفر قانع شده و یک نفر نیز رای ممتنع داده شد.

رئیس شورای شهر کاشان با بیان اینکه شورای شهر در جلسه بعدی در مورد استیضاح شهردار کاشان تصمیم‌گیری می‌شود، ابراز داشت: اعضای شورای شهر 23 سوال از شهردار کاشان داشتند و در این جلسه فوق‌العاده به این سوالات از سوی شهردار کاشان پاسخ داده شد.

وی با بیان اینکه در جلسه جداگانه مجددا شهردار کاشان با اعضای شورای شهر به گفت‌وگو می‌پردازد، گفت: در آن جلسه تصمیم نهایی اتحاد می‌شود و روند استیضاح شهردار کاشان انجام می‌شود و در نهایت با رای اعضای شورای شهر تصمیم نهایی اتخاذ می‌شود.

انتهای پیام/801/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237788